Veľkosť: Prispôsobiteľné
Cena: 29,9-59,9 USD za štvorcový meter/obchodovateľné
Minimálne množstvo objednávky: 199 metrov štvorcových
Dodacia doba: 30 dní
Metóda platby: T/T, L/C
Čína ťažká oceľová konštrukcia Výrobcovia Výrobní dodávatelia
Rovnako ako sa snažíme poskytovať expanzia budovy hydiny, hydinový dom, hmlisté systémy v hydinovej stodole, rozšírenie stavby hydiny, hydináreň na mieru To je vysoko kvalitné a efektívne, snažíme sa tiež minimalizovať náš vplyv na životné prostredie. Naša spoločnosť má dobré družstevné vzťahy s mnohými distribútormi a slávnymi výrobcami a môže poskytovať profesionálne služby, kvalitné výrobky a preferenčné ceny. Vysokokvalitnýťažká oceľová konštrukcia Výhody kvality a ceny spôsobujú, že naše výrobky sa predávajú dobre doma iv zahraničí. Spoločnosť bude naďalej intenzívne spolupracovať s výrobcami proti prúdu a po prúde a je odhodlaná výskumom a vývojom rôznych výrobkov. Spoločnosť má tím, ktorý chápe technológiu a správu, a personál so silným vykonávaním a vysokými bojovými schopnosťami. Spoločnosť má kompletný a vedecký systém riadenia kvality a pôsobí v dobrej viere v dlhoročný rozvoj a striktne vyrába všetky produkty, zameraný na uspokojenie potrieb zákazníkov. Náš záväzok k dokonalosti preukazuje naše prísne normy kvality a naše zameranie na neustále zlepšovanie. Naša spoločnosť je plne licencovaná, registrovaná a v súlade so všetkými relevantnými zákonmi a predpismi. Máme komplexný proces testovania a hodnotenia produktov.
-
Viac{0}}poschodová oceľová budovaVýškové oceľové budovy skonštruované z-vysokopevnej ocele majú štrukturálnu stabilitu a odolnosť voči katastrofám a dokážu vydržať veľké zaťaženie a drsné poveternostné podmienky. Rýchla...Viac
-
Kovová konštrukciaVeľkosť: PrispôsobiteľnéViac
Cena: 29,9-59,9 USD za meter štvorcový/dohodou
Minimálne množstvo objednávky: 500 metrov štvorcových
Dodacia lehota: 30 dní
Spôsob platby: T/T, L/C -
Výstavba výškových budovVeľkosť: PrispôsobiteľnéViac
Cena: 29,9-69,9 USD za meter štvorcový/dohodou
Dodacia lehota: 30 dní
Spôsob platby: T/T, L/C -
Výroba oceľových konštrukcií PEBVeľkosť: PrispôsobiteľnéViac
Cena: 29,9-59,9 USD za meter štvorcový/dohodou
Minimálne objednané množstvo: 199 metrov štvorcových
Dodacia lehota: 30-55 dní
Spôsob platby: T/T, L/C -
Prefabrikovaný multi - príbehová kanceláriaVeľkosť: PrispôsobiteľnéViac
Cena: 29,9-69,9 USD za štvorcový meter/obchodovateľné
Minimálne množstvo objednávky: 500 metrov štvorcových
Dodacia doba: 30 dní
Metóda platby: T/T, L/C -
Prefabrikovaný skladVeľkosť: PrispôsobiteľnéViac
Cena: 29,9-69,9 USD za štvorcový meter/obchodovateľné
Minimálne množstvo objednávky: 500 metrov štvorcových
Dodacia doba: 30 dní
Metóda platby: T/T, L/C -
Budovy s oceľovými rámamiVeľkosť: PrispôsobiteľnéViac
Cena: USD 29.9-59.9 za štvorcový meter/obchodovateľné
Minimálne množstvo objednávky: 199 metrov štvorcových
Dodacia doba: 30 dní
Metóda platby: T/T, L/C -
Prefabrikovaný oceľový workshopVeľkosť: PrispôsobiteľnéViac
Cena: 29 USD. 9-59. 9 za štvorcový meter\/obchodovateľné
Minimálne množstvo objednávky: 199 metrov štvorcových
Dodacia doba: 30 dní
Metóda platby: T\/T, L\/C -
Budova kovového skladuVeľkosť: prispôsobiteľnéViac
Cena: USD 29.9-59.9 za štvorcový meter/obchodovateľné
Minimálne množstvo objednávky: 199 metrov štvorcových
Dodacia doba: 30 dní
Metóda platby: T/T, L/C -
Kovová konštrukciaVeľkosť: PrispôsobiteľnéViac
Cena: 29 USD. 9-59. 9 za štvorcový meter/obchodovateľné
Minimálne množstvo objednávky: 199 metrov štvorcových
Dodacia doba: 30 dní
Metóda platby: T/T, L/C -
Modulárny skladVeľkosť: PrispôsobiteľnéViac
Cena: 39,9-59,9 USD za meter štvorcový/dohodou
Minimálne množstvo objednávky: 500 metrov štvorcových
Dodacia lehota: 30 dní
Spôsob platby: T/T, L/C
Páči sa mi elegantný dizajn tohto produktu a farby sú veľmi živé bez výrazných farebných rozdielov.
Boli sme šokovaní kvalitou tovaru, ktorý bol vynikajúci a nie fuzzy alebo pilling, vďaka čomu bol náš šéf veľmi spokojný.
S vašim produktom sme veľmi spokojní! Neočakávali sme od vás taký krásny produkt a tešíme sa na našu ďalšiu spoluprácu!
Náš dizajn produktu je veľmi nový a aktuálny a nášmu šéfovi sa to veľmi páči.
S dlhoročnými výrobnými skúsenosťami spoločnosť poskytuje každému zákazníkovi najosfrzivejšiu a najfunkčnejšiu ochranu po predaji, zaisťuje, že zákazníci na celom svete môžu získať najpohodlnejšie
Tento dodávateľ nám poskytol podrobné informácie, takže máme podrobnejšie pochopenie trhu a výrobkov. Tešíme sa, až znova spolupracujete!
Aby sme uspokojili potreby trhu, sme orientovaní na trh a berieme potreby používateľov ako základnú hnaciu silu rozvoja podniku. Naša spoločnosť sa naďalej rozvíja vysoko kvalitné Dotazy Tank Tower, prestavaná oceľová budova, oceľová konštrukcia nemocnice . Sme profesionáliťažká oceľová konštrukcia Výrobcovia a dodávatelia v Číne sa špecializujú na poskytovanie vysoko kvalitných služieb na mieru s nízkou cenou. Srdečne vás vítame v lacnom veľkoobchodeťažká oceľová konštrukcia Na predaj tu z našej továrne.
